Ders Kitapları

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı Pdf indir

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 824 sayfadan oluşan 2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hasan Can Oktaylar tarafından kaleme alınan 2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. 2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı kitabını 9786057868312 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı pdf oku indir.

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı pdf indir

Saygınlığı ve statüsü giderek git gide artan öğretmenliğe atanabilmek için öğretmen adaylarının önünde mühim bir aşama bulunmaktadır. Millî Eğitim Bakanlığı her sene gereksinimi olan branşlardaki öğretmen atamalarını adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndaki başarı derecelerine göre yapmaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavı’na giren aday rakamının her sene katlanarak artmasına rağmen atama yapılacak kadro sayılarında giderek kısıtlamalar yapıldığı görülmektedir. Bu durum Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlanma sürecini bi hayli mühim bir hale getirmektedir.
 
Öğretmen adaylarının Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlık sürecini en iyi biçimde değerlendirmelerini sağlamak maksadıyla; sınavın içinde bulunan ve başta Eğitim Bilimleri olmak üzere diğer tüm alanlardaki gelişmeler gözden geçirilip öncedenki senelerda çıkmış KPSS soruları analiz edilerek yapılan titiz çalışmaların neticesinde elinizdeki bu ürün ortaya çıkmıştır. Bu kitap, bunun yanı sıra Eğitim Fakültelerinde verilen Eğitim Bilimleri grubundaki tüm dersler için yardımcı kitap olma özelliğini ve Millî Eğitim Bakanlığınca öğretmenlikte bulunanlar için tertip edilen Müfettiş Yardımcılığı / Yurt Dışı Görevlendirme / Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik sınavlarının Eğitim Bilimleri alanı için de temel bir kaynak kitap olma özelliğini taşımaktadır.
 
Kitapta konu anlatımları yetişkin öğrenme ilkeleri ve çoktan seçmeli test tekniğinin gerektirdiği kuram-uygulama ilişkisini ve manalı öğrenmeyi sağlayacak biçimde düzenlenmiştir. Konu alanları uygun açıklamalı örnekler ve soru tarzları ile desteklenmiştir. Böylelikle sınava bir araya getirilen adayların konuları bir bütün olarak öğrenerek, gelebilecek soruları analiz edebilmeleri ve seçenekleri çözümleyebilmeleri sağlanmaya çalışılmıştır. Bunun yanı sıra fakültelerden yeni mezun olan adaylar ile önceden mezun olmuş adaylar arasındaki bilgi ve düzey değişiklikları da dikkate alınmıştır.

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı kitap özeti

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı pdf oku

2020 KPSS Eğitim Bilimleri Efsane Kitap Konu Anlatımlı Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button