Akademik Kitaplar

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Pdf indir

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Karma Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Kitabı 42 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap kitabı 15.50×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap kitabının yazarı Deniz Tekin ErsanZihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Kitabı Pdf indir

Bu kitabın amacı Eğitim Fakülteleri’nde yeni uygulanmaya başlanan Özel Eğitim Öğretmenliği lisans programı kapsamı içinde bulunan iki uzmanlık alanı olan zihin yetersizliği ve otizm spektrum bozukluğu konularında öğretmen adaylarına genel bilgi kazandırmaktır. Kitap program kapsamı içinde bulunan temel derslerden birisi olan Zihin Yetersizligi ve Otizm Spektrum Bozuklugu dersine yönelik temel bilgileri içermektedir.

Zihin yetersizliği olan bireylerin bunun yanında otizm spektrum bozukluğu olan bireyler bu kitapta tanıtılmaktadır. Kitap özel eğitim öğretmenliği lisans programına devam ediyor olan öğretmen adayları başta olmak üzere zihin yetersizliği ve otizm spektrum bozukluğu konularında güncel ve giriş düzeyinde temel bilgi edinmek isteyen tüm okuyuculara hitap etmektedir. Kitabın özel eğitim alanına katkı getirmesi ve tüm eğitimcilere, uzman kişilera, ailelere ve paydaşlara rehber olmasını dileriz.

Etiketler: Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Pdf oku , Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap Pdf kitap indir, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap pdf oku ücretsiz, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap kitap indir ücretsiz, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap pdf indir yandex, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap pdf oku özet, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Deniz Tekin Ersan Eğiten Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button