Akademik Kitaplar

Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Pdf indir

Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Karma Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Kitabı 246 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap kitabı 15.50×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap kitabının yazarı Ali KayaZihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Kitabı Pdf indir

Bu kitapta zihin yetersizliği olan bireylerin yetişkinlik ve yetişkinliğe geçiş zamanında gereksinim duyduğu beceri, hizmet ve desteklere yer verilmiştir. Bu bağlamda kitap 10 bölümden bir araya gelmektedir. Zihin yetersizliği olan bireylerde yetişkinlik dönemi ve özellikleri, yetiskinlige geçisin anlamı ve geçiş planlamaları, yetişkin bireylerin aileleri ,bağımsız yaşam becerileri, mesleki eğitim ve klavuzluk, istihdam ve çalışma yaşamı, serbest zaman etkinlikleri, yaşam alternatieri, bakım, koruma ve rehabilitasyon hizmetleri ile zihin yetersizliği olan yetişkinlerin alabileceği sosyal desteklere yer verilmiştir.

Etiketler: Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Pdf oku , Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap Pdf kitap indir, Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap pdf oku ücretsiz, Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap kitap indir ücretsiz, Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap pdf indir yandex, Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap pdf oku özet, Zihin Yetersizliği Olan Yetişkinler Ali Kaya Eğiten Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button