Çocuk Kitapları

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor Pdf indir

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor kitabını 9786057126542 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor pdf indir

Küçük kahramanlarımız Ahmet ile Ayşe macera dolu yolculuklarını bu kez muzip şoför Pala Selim’in kullandığı dolmuş ile gerçekleştiriyorlar. Kasabaya giderek akrabalarını ziyaret eden, bu ziyaretlerinde ufak kuzenleri ile ilk defa karşılaşan ufak afacanların heyecanına ortak olmak istemez misiniz?
“İçeri girdiklerinde Ayşe ile Ahmet hemen hemen sevinçten uçacaktılar. Karşılarında tatlı mı tatlı şeker mi şeker minicik bir bebek duruyordu. Bu ne şirin şeydi böyle! Dalıp gitmişlerdi minik kuzenlerinin yüzüne. Teyzelerinin coşkulu sesiyle fakat gelebildiler kendilerine.”
“Tonton dedem. Ben hep, midemin gıdası olur, diye düşünüyordum. Hâlbuki midemin yemeğe ihtiyacı olduğu gibi gözlerim de bakacak güzel şeyler istiyormuş. Kulaklarım, dinleyecek güzel sesler istiyormuş. Burnum, koklayacak güzel kokular istiyormuş. Aklım, güzel düşünceler, faydalı bilgiler istiyormuş. Kalbim ve ruhum, ibadet istiyormuş. Ah canım âzâlarım beniiim! Meğer sizleri ne çok ihmal etmişim.”  
İnsanların yalnızca midelerinin değil tüm organlarının gıdaya ihtiyaç duyduğunu söyleyen ufak Ahmet ve Ayşe acaba kuzenleri ile kasabada nasıl bir macera yaşayacaklar! Kasabada geçen macera dolu bir tatilde ufak afacanlar ile heyecan dolu anlar yaşamaya hazır mısınız?

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor kitap özeti

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor pdf oku

Zaman Gezginleri 5 / Kuzenler Buluşuyor Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button