Çocuk Kitapları

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu Pdf indir

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu kitabını 9786057126511 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu pdf indir

Güneş böyle yorulduğu günler bir türlü uyuyamazmış. Sabaha kadar bir sağa bir sola döner dururmuş. Gözlerini açmamak için kendini zor tutarmış. Çünkü bilirmiş milyonlarca minicik gözün mışıl mışıl uyuyup rüyalar gördüğünü. O tatlı rüyalar hiç bozulsun istemezmiş.
Güneş uyuyamadığında gecenin karanlığını süsleyen bütün yıldızlar ona ninni söylemek için sıraya girerlermiş. Ama o gece ne yaptılarsa fayda vermemiş. Güneş durmadan dönmüş durmuş. Bir sağa bir sola… Bir türlü uyuyamamış.
Meraklı kahramanlar bu kitapta Salih Dede’nin uçan halısıyla dünya sarayının gizemli koridorlarında yolculuklarına devam ediyorlar. Bir türlü uyku tutmayan güneşin derin bir uykuveyalmasına yardımcı olmak için büyük bir operasyon düzenlemeleri gerekiyor; “Güneşi Uyutma Operasyonu”.
Meraklı kahramanlarımız Ahmet ile Ayşe’nin macera dolu operasyonuna siz de katılmak istemez misiniz?

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu kitap özeti

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu pdf oku

Zaman Gezginleri 2 / Güneşi Uyutma Operasyonu Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button