Çocuk Kitapları

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi Pdf indir

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi kitabını 9786057126566 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi pdf indir

“Akşam olunca güneş batıyor. Evler, sokaklar, her yer kapkaranlık oluyor. Biz, karanlıkları elektrikle aydınlatıyoruz. Makinalarımızı, elektrikle çalıştırıyoruz. Şimdiii… Soruyorum size. Kabloların içinden geçen elektriği görebiliyor muyuz? Ben yanıt vereyim. Hayır, göremiyoruz. Pekiii… Şimdi bir düşünün bakalım! Elektriği göremiyoruz diye, elektriğin varlığını inkâr ediyor muyuz?”
“Aklımız sonrasın daa… Süzgecinden geçirdiği bu bilgileri alır. Veee… İnanması için hoop… Doğru kalbe gönderir. Çünkü aklın görevi sonlanmıştır. Artık sıra kalptedir. Eğer kalp inanırsa bilesin ki işlem tamamdır. Eğer inanmazsa? İşte o zaman!.. Akıl da boşadır. Vicdan da boşadır. Bildiklerinde faydasızdır.”
“Dedeciğim!  Bu macerada kazandığımız güzel bilgiler dünyalara değer.” dedi, Ahmet sonra da bir öğretmen edasıyla öğrendiklerini birer birer saymaya başladı…
Salih Dede ve ufak afacanlar Ayşe ile Ahmet’in uçan halı ile yapmış oldukları macera dolu yolculuklar neticesinde öğrendiklerini siz de merak etmiyor musunuz? Gelin bilgilerle dolu ve bir çok sürprizi içinde barındıran bu macerayı ufak afacanlar ile tamamlayalım. Ne dersiniz, gizemlerle dolu bir serüven için hazır mısınız?

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi kitap özeti

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi pdf oku

Zaman Gezginleri 10 / Bilgi İşlem Merkezi Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button