Edebiyat Kitapları

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber PDF indir

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber kitabını sizlerle paylaştık. Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber kitabının detayları..

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber – Özeti

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019
Eklenme: Eylül 10th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 514
Yazar: Debbie Macomber
9

Yuvana Hoş Geldin; Kitapları bütün dünya çapında onlarca dile çevrilen ve satış rekorları kıran New York Times çok satan yazarı Debbie Macomber, yürekleri ısıtacak çiçeği burnunda bir seriyle karşınızda!

Üç kız kardeş Cassie, Karen ve Nichole çocukken birbirlerine çok yakındır… ta ki vahim bir olay onları ayırana kadar.  Cassie’nin babasının gözdesi olması, her şeyi daha da kötü hale getirir.

Cassie şimdi otuz bir yaşındadır ve kızıyla Seattle’da yaşamaktadır. Tek isteği, geçmişi geride bırakmaktır. Kâbus gibi bir evlilikten sonra kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarır ve zor da olsa yaşamını düzene koyar. Lakin ne kadar çabalasa da kız kardeşleri onunla barışmak istemez.

Ne var ki Cassie bir gün Karen’dan bir mektup alır ve bunun aralarında yeniden bağ kurulması için bir şans olduğuna inanır. Zamanla affetmenin gücünün ve yeni başlangıçların birden fazla ihtimali bununla birlikte getirdiğini fark edecektir.

Bu hayali boşa çıkmıştı. Aptallık etmişti ve ailesinin gözünde yaptıkları affedilmezdi. Cassie iki senedir Washington eyaletinde yaşıyordu ve iki kız kardeşinden biri ilk kez kendisiyle temas kuruyordu.

Mektup parmaklarını yakacak kadar sıcakmış gibi geliyordu. Cassie uzun süredir bu ânı bekliyordu. Duke’le kaçtığında on sekiz yaşında ve hamileydi. Şimdi otuz bir yaşındaydı ve Cassie yaşının ötesinde olgunlaşmıştı.”

Özet

Cassie evlenir ailesi kırgındır hiç görüşmeler .

Ailesinin yanına dönemez kendi başın çaresine bakar ve kızı 13 yaşına gelmiştir kendi de 31 yaşında olmuştur ve konut sahibi olmak için çabalar ve başarır anne ve babası ölmüş,  onlara hasret kalmıştır ardından ablası ve kızkardeşi ile buluşur mutludur karşısına sevebileceği bir diğeride çıkmış kızımda kendi de mutludur…

Bir önceki yazımız olan Öksüzler Treni – Christina Baker Kline başlıklı kitabımızda Öksüzler Treni, Öksüzler Treni ekitap indir ve Öksüzler Treni ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button