Çocuk Kitapları

Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Pdf indir

Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Günışığı Kitaplığı aracılığıyla çıkarılan Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Kitabı 30 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı kitabı 20.00×23.00 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı kitabının yazarı Behiç AkYüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı PDF indirebilirsiniz. 

Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Kitabı Pdf indir

Behiç Akın ödüllü başyapıtı, çiçeği burnunda dizaynıyla Günışığı Kitaplığında!

Mizah ustası sanatçı Behiç Akın çocuklar için yazıp resimlediği kitaplar içinde bir başyapıt niteliği taşıyan ünlü kitabı, yirmi üç yıl sonra Günışığı Kitaplığı aracılığıyla yayımlandı. İlk kez Japonyada basılan ve 1986 Noma Concours Özendirme Ödülünü kazanan kitap, Türkçe olarak fakat sekiz yıl sonra, 1994te yayımlanabilmişti. Günışığı Kitaplığının çiçeği burnunda bir anlayışla yeniden paylaşımı yaptığı kitapta karikatürcü, yazar Behiç Ak, ufak okurlarını ortak mirası korumak, anılara ve değerlere sahip çıkmak üzerine düşündürüyor. Gerçeküstü renkler ve ayrıntılarla bezeli desenleriyle bir klasik olarak kabul gören kitap, insanın yok etmeye eğilimli doğasını, gerçekçi ama umut dolu bir öyküyle eleştiriyor. Büyük ufak herkesin belleğinde iz bırakacak, çok renkli bir öykü.

Ayşe ile Ahmetin babası, köyün yaşlı çınar ağacına benziyordu: Hem dev gibiydi, hem de olduğu yerde uyu babam uyu! Yüksek tansiyon hastasıydı da ondan tabi ki. Bir gün çınar kuruyunca, çocukları aldı mı bir telaş! Yoksa, yaşlı ağacın da mı tansiyonu yükselmişti?..

Etiketler: Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Pdf oku , Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı Pdf kitap indir, Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı pdf oku ücretsiz, Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı kitap indir ücretsiz, Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı pdf indir yandex, Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı pdf oku özet, Yüksek Tansiyonlu Çınar Ağacı Behiç Ak Günışığı Kitaplığı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button