Ekonomi Kitapları

Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut PDF indir

Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut, pdf kitap bölümümüzde 2014 senesinde kaleme alınan Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut kitabını sizlerle paylaştık. Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut kitabının detayları..

Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut – Özeti

Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut

Yoğun Metodla İspanyolca – İnci Kut

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2014
Eklenme: Eylül 18th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 339
Yazar: İnci Kut
3.876

ispanyol alfabesi beş tanesi sesli (a,e,ı,o,u) ve 24v tanesi sessiz olmak üzere yirmi dokuz harften meydana gelir.Alfabeyi meydana getiren harfler,bunların ispanyolca adları ve sesli harfler Türkçedeki gibi aynı okunur.Kitap İspanyolca dilini öğrenmek isteyenler için en iyi kaynaklardan biridir.

İnci Kut, ilkokulu ve ortaokulu Ankara Koleji’nde bitirdiktan sonra, 1965 senesinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi.

Görevli olarak üç yıl olduğu Madrid’de başlayan İspanyolca öğreniminde, Madrid Üniversitesi’nin İspanyol Dili Yeterlilik Diploması’nı aldıktan sonra, dört yıl kaldığı Polonya’da da Varşova Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirerek, bu bölümün 1976 senesinde verdiği ilk 5 mezundan biri oldu.

İnci Kut’un 3. Baskısı yapılan “Yoğun Metodla İspanyolca” adlı bu eserinin dışında, yayınlarımız içinde çıkan öteki kitapları şunlardan oluşmaktadır: “İspanyol Dili ve Grameri”, “İspanyolca Fiil Çekimleri”. İspanyol diline ve kültürüne yaptığı bu hizmetlerinden dolayı 1995 senesinde kendisine İspanya Krallığı’nın “Lazo de Dama” rütbesindeki sivil liyakat nişanı verildi.

Bir önceki yazımız olan Türkler İçin ALMANCA – B.I.RASCH/E.Richter başlıklı kitabımızda Türkler İçin Almanca epub indir, Türkler İçin Almanca epub oku ve Türkler İçin Almanca pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button