Hazırlık Kitapları

Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir PDF indir

Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir kitabını sizlerle paylaştık. Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir kitabının detayları..

Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir – Özeti

Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir

Yılmaz Özdil Kitapları Ücretsiz pdf oku indir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Ocak 14th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Yılmaz Özdil
4.463

 

Yılmaz Özdil kimdir, Yılmaz Özdil, 1965 senesinde İzmir’de doğmuştur. Babası Veli Özdil, annesi Nadide Özdil’dir. Yılmaz Özdil, İzmir Atatürk Lisesi’nin sonrasında Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

Mesleğe Yeni Asır gazetesinde muhabirlik yaparak başladı. 1994 senesinde Milliyet gazetesinde Yazı İşleri Müdürü oldu. 1995 senesinde Sabah gazetesine geçerek Yazı İşleri Müdürü oldu. Ardından Fatih Çekirge’nin genel yayın yönetmenliği yaptığı Star gazetesinin kuruluşunda bulundu.

Star gazetesinden ayrıldıktan sonra Ciner Medya Grubu’na geçti. Daha sonra Sabah gazetesine döndü ve atv haber genel yayın yönetmenliği görevlerinin üstlendi. Atv ve Sabah’a TMSF`nin el koyması üzerine istifa etti, 12 Ağustos 2007’de yazar olarak Hürriyet’e geçti.

2008 senesinde Uğur Dündar’ın sunduğu Star Ana Haber bülteninin yayın yönetmenliğini yapmaya başladı. Hürriyet’in üçüncü sayfasında yazmakta ve bunun yanı sıra Fanatik gazetesi çatısı altında spor yazarlığı da yapmaktadır.

Yılmaz Özdil, Üniversite 3. sınıftayken tanıştığı Hülya hanım ile 1989 senesinden beri evli olup Pelin (d.1991) adında bir kız çocuğu mevcuttur.

Kitapları

İsim, Şehir, Hayvan, – İsim, Şehir, Bitki, – Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllarda, – İsim, Şehir, Artist – Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda, – Son Cüret – Adam – Mustafa Kemal – Sen Kimsin

Siz okurlar için ücretsiz olarak yazara ait kitaplar özet ağırlıklı olarak sunulmaktadır. Sitemizde kitapların pdf olarak özetleri devamlı güncelleşmektedir.

Yılmaz Özdil’e ait  romanları pdf olarak paylaşmak istedik. telif hakkı sebebiyle kaldırılması istenen kitaplar sitemizden kaldırılacaktır. İyi okumalar.

 

İsim Şehir Artist – pdf indir

Kadın – pdf indir

Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda pdf indir

Son Cüret – pdf indir

Mustafa kemal – pdf indir

İsim – şehir – hayvan – pdf indir

Adam – pdf indir

 

Bir önceki yazımız olan 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi – Fahir Armaoğlu başlıklı kitabımızda 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi ekitap indir, 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi ekitap oku ve 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button