Çocuk Kitapları

Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Pdf indir

Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Kitabı 64 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Eylül 2018 nolu ISBN numarasına sahip Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları kitabının yazarı Anne CassidyYıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Yıldız Adam yardımınızı bekliyor!

Bahçede mini bir roket bulan Barış, önce bunun bir oyuncak olduğunu düşünür. Lakin içinden mini mini bir Yıldız Adam çıkınca işin rengi değişir. Yıldız Adam, gezegeninden fazla uzaktadır ve eve dönüş için Barışın işbirliğine ihtiyacı mevcuttur. Barışın dostluğu ve yardımları Yıldız Adamın yuvasına dönmesine yetecek midir?

Anne Cassidynin yazıp, Tony Rossun resimlediği Yıldız Adam, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma kuvvetliğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!

Kelimelerle savaşan çocuklar, Yıldız Adamın maceralarına ortak olurken, okuma sevgisi kazanıyor!

Etiketler: Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Pdf oku , Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları pdf indir yandex, Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları pdf oku özet, Yıldız Adam Sen de Oku Anne Cassidy Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button