Çocuk Kitapları

Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir

Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı 127 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Aralık 2012 nolu ISBN numarasına sahip Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabının yazarı Miyase SertbarutYılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Yılanların kraliçesi Şahmeran, ölüme giderken kızgındı insanlara. Ama içini rahatlatan bir yumurta bırakmıştı yerin yedi kat altında. Günü gelince yılanların kraliçesi o yumurtadan çıkacaktı. Yılanların ve insanoğlunun öfkesini o denetleyecekti. Kitap insanlar ve yılanları farklı zamanlarda buluşturarak keyifli ve heyecanlı bir yolculuk sunuyor okuyucuya. Yılankale, kendi toprağımızın efsanelerinden yola çıkıp çağdaş çocuğun fantastik okuma arayışlarına güzel bir alternatif sunuyor.

Etiketler: Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf oku , Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf indir yandex, Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku özet, Yılankale Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button