Pdf Kitap

Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery PDF indir

Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery kitabını sizlerle paylaştık. Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery kitabının detayları..

Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery – Özeti

Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery

Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Temmuz 9th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 328
Yazar: L. M. Montgomery
3.860

Anne hayat dolu, neşeli, azimli, sevecen, anlatacak çok fazla şeyi olan, çok tatlı bir çocuk karakter.

Aslını söylemek gerekirse hepimizin Anne’den öğreneceği o kadar çok şey var ki, başucunda tutup her umutsuzluğa kapıldığında, bir şeyleri yapamayacağını düşündüğünde, mutsuz hissettiğinde açıp okumalık bir kitap

Yeşilin Kızı Anne veya diğer adıyla Green Gables’tan Anne, Lucy Maud Montgomery’nin cümlelerinde âdeta parıldayan içtenliği ve gerçekçiliği sebebiyle hep sevildi.

Sinemaya uyarlandı, çizgi filmi yapıldı, çocuklar için kısaltıldı. En son Anne, kitaptan bir araya getirilen Netflix dizisiyle herkesin kalbinde taht kuran bir romantik kahramana dönüştü.

Erkek çocuk evlat edinmek isteyen Marilla ve Matthew kardeşlerin planları, beklenmedik bir durumla sarsılır. Green Gables’a gönderilen çocuk; duygusallığı, içtenyeti, kızıl saçları ve sonu gelmez merakıyla tatlı mi tatlı bir kız çocuğudur.

Adının sonuna eklediği “E” harfiyle muzipliğini tamamlayan Anne isimli bu yaramaz, yalnızca yaşlı kardeşlerin değil, dokunduğu herkesin yaşamını, renklerin birbiriyle kaynaştığı tablolara dönüştürür. Çatı katındaki odasının penceresinden kurduğu hayallerdir bu tabloların fırça izlerinde okuru bekleyen.

Hayallerin gücünü fark etmeyi vadeden Yeşilin Kızı Anne, ilk kez SaltOkur aracılığıyla eksiksiz olarak Türkçeye çevrildi. Hayatı olduğu gibi kabul etmemeyi, direnmeyi ve bıkmadan sevmeyi hatırlatmak için…

Anne, ölümsüz Alice’ten sonra edebiyat dünyasındaki en gözde, en sevilesi çocuktur.- Mark Twain

lAnne, hepimizin onda kendini bulabileceği bir kız. Sürekli çuvallıyor, hatırı sayılacak derecede sahte dostu ve her şeye bir cevabı var. Bazı zaman de bambaşka bir hayata, isme ve saç rengine sahip olmayı diliyor.

Yeşilin Kızı Anne tam da bunlar yüzünden gerçek yaşamınızdaki endişelerinizle başa çıkmak için bire bir. Başına her ne gelirse gelsin, Anne her zaman dünya çapındaki güzellikleri görmeyi başarıyor.- Bustle

Anne, etrafındaki dünya çapından zevk alan ve hayalleri yardımıyla neşesini herkese bulaştıran bir karakter.- Guardian

Bu kitap birden fazla yanıyla bir klasik. Lakin en önemlisi, etkileyici, ilham verici ve tabi ki tamamıyla zamansız bir hikâye anlatıyor.- The Nationa

Yeşilin Kızı Anne Romanı Tanıtım Amaçlı Olarak Yayınlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button