Edebiyat Kitapları

Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Pdf indir

Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ephesus Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı 400 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Nisan 2021 nolu ISBN numarasına sahip Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları kitabının yazarı L. M. MontgomeryYeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yeşilin Kızı Anne 2 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı Pdf indir

Hayal kurmayı her şeyden fazla seven Anne Shirley’nin maceraları hız kesmeden devam ediyor. Hiç sevmediği kızıl saçları, çilli yüzü ve enteresan hayal gücüyle GreenGables’a gelip herkesi büyüleyen bu ufak kız artık
16 yaşında ve “hemen hemen” bir yetişkin.

Avonlea Okulu’nda öğretmenlik yapmaya başlayan Anne, tatlı ama bir o kadar da yaramaz öğrencilerine sevgiyi, dostluğu ve hayal gücünün sınırlarını keşfetmeyi öğretir.
Bir yandan da eski dostları ile Avonlea’yi güzelleştirmeye karar verirler ve birlikte Avonlea’yi Geliştirme Derneği’ni kurarlar.
Her macerada Anne biraz daha büyüdüğünü fark eder. Peki, hayalperestliği ile bir zamanlar herkesi şaşkına çeviren bu genç kız, sorumluluk sahibi bir yetişkin olabilmeyi başarabilecek midir?

Çok ses getiren serinin ikinci kitabı
Yeşilin Kızı Anne II, okurları ilk gençlikten yetişkinliğe uzanan o çetref illi yolu
keşfetmeye çağırıyor.

 

Related Articles

Back to top button