Çocuk Kitapları

Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Pdf indir

Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Taze Kitap aracılığıyla çıkarılan Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Kitabı 92 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap kitabı 16.00×22.00 cm‘dir. Mayıs 2018 nolu ISBN numarasına sahip Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap kitabının yazarı Fatih DikmenYeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Kitabı Pdf indir

Yeşil Günlük, hem okuyarak hem dokunarak hem gözlemleyerek öğreten bir bitki tanıma rehberi. İlk sayfalarında tohum, çiçek, meyve, ağaç vs gibi kavramların ne demek olduğu, tohumdan bitki elde etme yolları, botanik biliminin anlamı anlatılıyor. Ardından asıl heyecan başlıyor. Her sol sayfada bir ağacın tam sayfa çizimi veriliyor. Sağ sayfalar ise o ağacın yaprağının bulunup yapıştırılması için yönlendiriyor. Okurdan, elinde Yeşil Günlük’üyle ormanları, bahçeleri, parkları gezmesi; ardından kitaptaki ağaçların ve bitkilerin yapraklarını toplayıp günlüğünde biriktirmesi bekleniyor. Böylelikle kitap bittiğinde Türkiye’nin 38 bitki ve ağacının isimlerini, ayrıntı kısmını öğrenmiş ve günlüğünde yapraklarını biriktirmiş oluyor.

Ayrıca, kitapla birlikte verilen mini ahşap kürek ve içlerinde fesleğen, domates, biber, maydanoz tohumları bulunan tohum zarfları aracılığıyla okur, evinde kendi bitkilerini yetiştirebiliyor. Bütün bunları yaparken kalemini ve diğer malzemelerini ise Yeşil Günlük’ün ham ketenden üretilmiş kılıfında bulunan kalem kutusunda saklayabiliyor.

Etiketler: Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Pdf oku , Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap Pdf kitap indir, Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap pdf oku ücretsiz, Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap kitap indir ücretsiz, Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap pdf indir yandex, Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap pdf oku özet, Yeşil Günlük Fatih Dikmen Taze Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button