Çocuk Kitapları

Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Pdf indir

Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bilgi Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi Kitabı 88 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2011 nolu ISBN numarasına sahip Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi kitabının yazarı Muzaffer İzgüYedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Yedi Renkli Saat Muzaffer İzgü Bilgi Yayınevi Kitabı Pdf indir

Ben resim yapmasını çok seviyorum. Onun için de resim derslerini çok seviyorum.
Bunun bunun yanında her şeyin resmini yapmak istiyor canım. Elime bir kurşun kalem bir de kağıt geçti miydi tamam, düşünmüyorum bile, hemen o anda usuma bir şey geliyor ve ben onun resmini yapmaya başlıyorum. Ah, bir de renkli kalemlerim olunca, o zaman benim keyfime diyecek yok.

Renkli kuruboyalarla öyle güzel deniz, rıhtım ve gemiler yapıyorum ki, öğretmenim de dostlarım da bayılıyorlar. Pastel boyalarla da dağ, nehir fotoğraflarıni yapıyorum, onları da çok seviyor dostlarım ve öğretmenim. Bütün yaptığım fotoğrafların bir köşeceğine kendimi konduruveriyorum. Denizde hiç insan yok ama kıyıda ufacık bir çocuk var, o benim işte. nehirler, köprüler, dağlar, mutlaka bir yerinde ufacık ben varım.

 

 

Related Articles

Back to top button