Çocuk Kitapları

Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Pdf indir

Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar Kitabı 278 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9916215881444 nolu ISBN numarasına sahip Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar kitabının yazarı Jeff BrownYassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Yassı Stanley’nin Dünya Maceraları Set 3 Kitap Jeff Brown Altın Kitaplar

1) Rushmore Dağı’ndaki Fırtına
Dünyada yassı bir çocuğun gidemeyeceği hiçbir yer yoktur! Yassı Stanley ile Birlikte Maceraya Hazır mısınız? Üzerine düşen ilan panosuyla yassı hâle gelen Stanley’nin her yolculuğu bir maceraya dönüşür. Lambchop ailesinin bütün bireyleri Rushmore Dağı’nı görmek için yola çıkarlar. Lakin, Yassı Stanley ve erkek kardeşi Arthur, Calamity Jasper isminde çetin bir kovboy kızla tanışınca tatilleri bir anda Vahşi Batı macerasına dönüşür. Çok geçmeden, kendilerini bi hayli dar yerlerde bulurlar. Hatta Stanley gibi yassı bir çocuk için bile çok dar yerlerde! Çocuklar, anne-babalar ve öğrenciler için oyunlar, bilgi alışverişi ve mektup arkadaşı ve daha birden fazla etkinlik için www.flatstanleybooks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
2) Büyük Mısır Piramitleri Soygunu
Stanleynin üzerine bir not panosu düşüp yamyassı olduğundan beri hiç kimsenin gidemeyeceği yerlere rahatlıkla gidebilmeye başlamıştır. Stanleyye Mısırdan, bir arkeologdan esrarengiz bir mektup gelir. Ondan büyük piramidin merkezindeki mezarda bulunan hazineyi bulmasını isterler. Acaba, bu dünyanın en yassı çocuğu karanlık mezardan dışarı çıkmayı başarabilecek midir?
Stanleynin başı bu sefer gerçekten büyük derttedir…
3) Ninja Sürprizi
Dünyada yassı bir çocuğun gidemeyeceği hiçbir yer yoktur!
Yassı bir ninja mı dediniz?
Stanley ve kardeşi Arthur ünlü film yıldızı Ninja Oda Nobu’ya sıradan bir hayran mektubu yerine çok daha iyi bir şey gönderirler… Stanley’nin ta kendisini! Stanley kısa bir süre sonra Japonya’ya giderek, hayran olduğu aktörle ülkeyi gezmeye başlar. Lakin bu güzel gezi bir anda kâbusa dönüşür ve onları bu kâbustan kurtaracak gerçek bir kahramana ihtiyaçları mevcuttur.

 

Related Articles

Back to top button