Çocuk Kitapları

Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) Pdf indir

Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. 1001 Çiçek Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) Kitabı 47 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) kitabı 24.00×31.50 cm‘dir. 2013 nolu ISBN numarasına sahip Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) kitabının yazarı KolektifYaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) PDF indirebilirsiniz. 

Yaşamdan Günlük Sözcükler İspanyolca / Palabras De Uso Cotidiano En Espanol (500 Sözcük) Kitabı Pdf indir

Çocukların İspanyolca sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve keyifli bu kitap, günlük yaşamda çok fazla karşılaşılan 500’den fazla basit sözcük içeriyor.

Yaşamdan Günlük Sözcükler-İspanyolca, çocukların İspanyolcayı keyifli bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak hem sözcükleri daha kolay öğrenmeleri, hem de öğrendiklerinin hafızlarında daha iyi yer etmesi amaçlandı. Kitabın karşılıklı sayfalarına yayılan her büyük resimde farklı sayıda çeşitli nesne gizli, çocuklar bu nesneleri resim içinde bulmaya çalışırken keyifli saatler geçirecek.

Ayrıca kitabın sonunda kitapta bulunan tüm sözcüklerin Türkçe karşılıklarını gösteren bir de İspanyolca -Türkçe sözlük yer alıyor.

Yaşamdan Günlük Sözcükler serisindeki diğer kitaplar:

Almanca

Fransızca

İngilizce

 

Related Articles

Back to top button