Akademik Kitaplar

Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Pdf indir

Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Kitabı 310 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Şubat 2013 nolu ISBN numarasına sahip Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları kitabının yazarı Rosemarie Smead MorganettYaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları PDF indirebilirsiniz. 

Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Kitabı Pdf indir

Bu kitapta; boşanmanın kötü neticelerı ile başa çıkma,atılganlıkeğitimi,benlik saygısını geliştirme,öfke yönetimi,stres yönetimi,okul yaşamı ve akademik başarı,kayıp ve yasla başa çıkma ve arkadaşlık becerilerini geliştirme gibi sekiz değişik hususta yapılandırılmış grupla psikolojik danışma programı bulunmaktadır. Her bir programın amacı, kullanılacak araç-gereci ve uygulama süreci sıra sıra açıklanmaktadır. Ayrıca kitabın giriş bölümünde yapılandırılmış, amaç yönelimli grupla psikolojik danışma uygulamalarına duyulan ihtiyaç ve böyle bir grup yaşantısını organize etmenin tüm aşamaları açıklanmakta, ekler kısmınde ise programların etkiliğini test etmek için ön-test ve son-testlerde kullanılabilecek bazı ölçme araçları ve grup danışmanları için etik ilkeler bulunmaktadır. Kitabın üniversitelerimizin PDR programındaki öğrencilere ve alanda uygulayıcı olarak çalışan psikolojik danışmanlara yararlı bir kaynak bulunacağı kanısına varılmaktadır.

Etiketler: Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Pdf oku , Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları Pdf kitap indir, Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları pdf oku ücretsiz, Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları kitap indir ücretsiz, Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları pdf indir yandex, Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları pdf oku özet, Yaşam Becerileri Ergenler İçin Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button