Çocuk Kitapları

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman PDF indir

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman, pdf kitap bölümümüzde Mart 2013 senesinde kaleme alınan Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman kitabını sizlerle paylaştık. Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman kitabının detayları..

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman – Özeti

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Mart 2013
Eklenme: Nisan 28th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 161
Yazar: Michael Laitman
1.416

“Yeni hiçbir şey yaratmıyoruz. Bizim işimiz yalnızca içimizde saklı olanı aydınlatmaktır.”

Yarının Çocukları: 21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmenin Temel Esasları, siz ve çocuklarınız için yeni bir başlangıç olacaktır.

Yeniden başlat düğmesine basabilmeyi ve bu sefer doğru olanı yapmayı hayal edin. Hiçbir mücadele, hiçbir sıkıntı ve en iyisi, hiçbir tahmin yok. Ontoloji Profösörü olan Michael Laitman, bunun yanı sıra Felsefe ve kabala`da Doktora ve Medikal Biyosibernetik`te de master sahibidir.

laitman, çocuklara yaşama dair doğru yaklaşımı sunmaveyayanan yeni global eğitimin vizyonuna sahiptir. Bu eğitim ile çocuklar, dünyalarındaki herşeyi daha kapsamlı ve daha bilinçli bir düzeyden görürler.

40 dile çevrilmiş olan hemen hemen 30 kitabın yazarı laitman, tüm dünya çapında ki çocuklara yaşamın gerçeği ile ilgili öğretiyor .

Yarının Çocukları, ilham verici, fakat üzücü de olan alıntı yazılardan meydana gelir. Bu alıntılar, Kabalist Dr. Michael Laitman’ın psikologlar, eğitimciler, ebeveynler ve çocuklar ile yaptığı konuşmalardan derlenmiştir.

Bu yazıların biraradalığı, Kabala bilgeliğine dayanan ve bu nesil için dizayn edilmiş, derin ve geniş kapsamlı bir eğitim metoduna dair bir tat sunar.

Bu kitap, kalpleri eğitime hevesli olanlara, çocukları için daha aydınlık bir gelecek görmeyi arzulayan ebeveynlere, ufuklarını genişletmeyi dileyen öğretmen ve eğitmenlere ve kalbi hâlâ içindeki çocuğu bir nebze de olsa hisseden herkese yeni bir ışık yarayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Berdel – Şehnaz & Gülşen başlıklı kitabımızda Berdel epub indir, Berdel epub oku ve Berdel pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button