Çocuk Kitapları

Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir

Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.00×19.00 cm baskı ile çıkan Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabı 2014‘dir. 9789944697996 nolu ISBN numarasına sahip Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitabının yazarı Miyase SertbarutYangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Çocuklar uçmaya bayılır; kimi gerçekten uçakla, kimiyse belki kulaklarınıza inanamayacaksınız ama yangın tüpüyle… Yeter ki uçmak olsun. Neyle olduğu hiç fark etmez!

Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk, on iki uçuran öykü ile kimi zaman güldüren kimi zamansa düşündüren ama her haliyle eğlendiren bir okuma deneyimi sunuyor okurlarına. Öykülerin kahramanları, hayalci çocukların bunun yanında gerçekçi, hayvansever, hatta adalet arayan çocuklardan oluşuyor. Yazarın büyülü kaleminden süzülen öyküler ise bir o kadar sürükleyici: Samet’in yangın tüpüyle uçma girişimi, bir evin arka bahçesine düşen henüz belli olmayan bir göktaşının sırrı veya sapına iki badem şekeri bağlanmış kırmızı bir karanfilin esrarengiz hikâyesi merakınızı biraz olsun giderecektir belki…

Farklı edebi türlerde okurların beğenisine sunduğu sayısız yapıtla bir çok ödüle değer görülen Miyase Sertbarut’tan, hayallerin izinde, rüyaların peşinde mutluluğa kanat çırpan öyküler…

 

Etiketler: Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf oku , Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf indir yandex, Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları pdf oku özet, Yangın Tüpüyle Uçan Çocuk Miyase Sertbarut Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button