Çocuk Kitapları

Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Pdf indir

Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı 28 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitabı 27.00×27.00 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Feridun OralYağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Feridun Oral’dan yeni bir şaheser: Yağmurlu Bir Gün, Feridun Oral’dan, çocukların hayal güçlerinin zenginliği üzerine bir güzelleme. Bardaktan boşalırcasına yağmur yağdığı bir gün, bahçeye çıkamayan Cem pencereden yağmuru seyrederken hayaller kurmaya başlar.

Feridun Oral bizi Cem’in hayal dünyasında gezdirir. Arılar gibi uçup bulutları kovalayabilen, timsahlarla yüzüp papağanlarla şarkı söyleyebilen Cem’in renkli dünyasına kim misafir olmak istemez ki!

Etiketler: Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Yağmurlu Bir Gün Feridun Oral Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button