Akademik Kitaplar

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Pdf indir

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Kitabı 302 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi kitabının yazarı Mehmet Emre ÇelikYabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi PDF indirebilirsiniz. 

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Kitabı Pdf indir

Son senelerda Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenenlerin sayısında beklenenin ötesinde bir artış yaşanmıştır. Bu artış Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında yapılan akademik çalışmalara da yansımış ve Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi müstakil bir bilim dalı haline dönüşmüştür. Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında yapılan akademik çalışmalar alan uzmanı rakamının çoğalmasıylahem nicelik hem nitelik yönünden gelişim göstermiştir. Bu kitap, Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında uzun seneler yurt içinde ve yurt dışında öğretici, yönetici olarak görev yapmış ve doktora yahut yüksek lisans derecelerini bu alanda tamamlamış akademisyenler aracılığıyla kaleme alınmıştır. Bu çerçevede bu kitap Türkçenin yabancı dil olarak öğretimine daha fazla katkıda bulunmak maksadıyla alakalı alanda çalışan öğreticilere, lisans ve lisansüstü programlarda Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi dersi veren öğretim elemanlarına ve bu alanda lisansüstü çalışmalar yapan araştırmacılara faydalı olması temennisiyle hazırlanmıştır.

Etiketler: Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Pdf oku , Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Pdf kitap indir, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi pdf oku ücretsiz, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi kitap indir ücretsiz, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi pdf indir yandex, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi pdf oku özet, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button