Bilim Kurgu Kitapları

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu PDF indir

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu, pdf kitap bölümümüzde 2018 senesinde kaleme alınan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu kitabını sizlerle paylaştık. Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu kitabının detayları..

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu – Özeti

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2018
Eklenme: Ağustos 31st, 2021
Dil: Türkçe
Sayfa: 344
Yazar: Marie Lu
52.615

 

Marie Lu Kimdir

 

Her şey olabilecek. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor.

Emika Chen, Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı zar zor başarmıştı. Artık Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği bildiğinden, bir zamanlar hayranlık duyduğu, kendi tarafında olduğunu sandığı insana güvenemiyordu.

Hideo’nun planlarını durdurmak için Emika ve Anka Süvarileri bir araya gelecekti. Lakin bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlikeyle karşılaşacaklardı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve Emika’nın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır ve acımasız Kara Zırhlar’dı. Lakin Emika, Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını çok geçmeden fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli bulunacağını öğrenecekti.

Bir ihanet zincirinin ortasında, özgür iradenin geleceği tehlike altındayken Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidecekti?

“Lu’nun gelecek için çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi bi hayli fazla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat bunun yanı sıra duygusallık barındıran bir hikâye.”

—Publishers Weekly, starred review

“Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikâyenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.”

—Kirkus Reviews, starred review

 

Bir önceki yazımız olan O Kız Ben Değilim – Joy Fielding başlıklı kitabımızda O Kız Ben Değilim, O Kız Ben Değilim epub indir ve O Kız Ben Değilim epub oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button