Bilgisayar Kitapları

Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Pdf indir

Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nirvana Yayınları aracılığıyla çıkarılan Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Kitabı 433 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Aralık 2011 nolu ISBN numarasına sahip Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları kitabının yazarı Yener TürkeliVisual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Kitabı Pdf indir

Giderek gelişen Bilgi Teknolojilerinde, kullanıcı isteklerine tam anlamıyla yanıt verebilecek ve teknolojik gereksinimlere uyum sağlayabilecek biçimde yazılım geliştirmek için üst düzey nesne tabanlı bir program dilin hakim olmak zorunluluk haline gelmiştir. VB.NET, Microsoft aracılığıyla geliştirilmiş üst düzey nesne tabanlı bir programlama dilidir.

Elinizde tuttuğunuz Visual Basic.NET Eğitmenim Kitabı, ülkeler arası verdiğim eğitim notlarını ve internet üzerinde bilgi paylaşımında bulunduğum Visual Basic.NET Portalında sorulan soruların yanıtlarını toparlayarak, Türkiyedeki genç arkadaşlar da çok faydalı olabileceğine inanarak zaman ayırarak hazırladığım bir eserdir. Visual Basic.NET dilini öğrenmek isteyenlerin elinden düşürmeyeceği mühim bir kitap bulunacağına inanıyorum. Bu dili öğrenmek isteyenlerin, zorluk çekilebilecek noktaları ve soruları analiz ederek, bilinmesi kolay, keyifli, pratik ve bol örnekli bir kitap niteliğinin de hazırlanmıştır. Belki de okuyucuların kitap okumaktan vazgeçmelerin en büyük sebebi kitaplara, Nasıl? Niçin? Neden? Örnek yapabilir miyiz? Sorularına sorduğunda yanıt bulamamasıdır. İşte bu kitap nasıl, niçin neden, örnek sorularını sorduğunuzda tüm yanıtlarını alabileceğiniz kılavuz ve yönlendirme mahiyetinizdedir. Kitap içindeki tüm örnekler VB.NET en yeni versiyonu 2010 ile yapılmıştır, lakin bu emsallarin birçoğunu VB.NET eski versiyonlarında ve yeni gelecek versiyonlarında uygulayabilirsiniz. Bunun yanında, kitaplığınızda uzun süre yer alabilecek bir kaynak niteliğinde de taşımaktadır.

Visual Basic.NET Eğitmenim kitabı, akıllarına takılan ve takılabilecek tüm sorulara yanıt bulabilecekleri, keyif alarak VB.NET dilini öğrenebilecekleri mühim bir kaynak kitap olacaktır. Kitap sonunda hemen hemen 150 sayfa soru, açıklamalar ve örnek projeler ise .NET platformuna bütün olarak bakmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Etiketler: Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Pdf oku , Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları Pdf kitap indir, Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları pdf oku ücretsiz, Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları kitap indir ücretsiz, Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları pdf indir yandex, Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları pdf oku özet, Visual Basic.NET Eğitmenim Yener Türkeli Nirvana Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button