Bilim Kurgu Kitapları

Vardiya Wool 2 – Hugh Howey PDF indir

Vardiya Wool 2 – Hugh Howey, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Vardiya Wool 2 – Hugh Howey kitabını sizlerle paylaştık. Vardiya Wool 2 – Hugh Howey kitabının detayları..

Vardiya Wool 2 – Hugh Howey – Özeti

Vardiya Wool 2 – Hugh Howey

Vardiya Wool 2 – Hugh Howey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Eylül 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 589
Yazar: Hugh Howey
59

Vardiya Wool 2 , Yayımlandığı andan bu yana fenomen olan, son senelerın en başarılı ve en fazla satan eserlerinden bilimkurgu-distopya serisi Wool’un ikinci kitabı Vardiya, yeryüzünün neden zehirle kaplı olduğunu ve gizem dolu siloların yapılış hikâyesini anlatıyor.

Silolar neden yapıldı?

Dünyanın sonu nasıl geldi?

Yıl 2049. Amerika – İran savaşı yüzünden insanlar her zamankinden daha güvensiz hissediyor. Genç meclis üyesi ve mimar Donald Keen, Senatör Thruman’ın talimatıyla “yalnızca nükleer bir savaş durumunda kullanılmak üzere” olduğu söylenen devasa yeraltı silolarının planlarını hazırlamayı üstleniyor. Kendisine söylenenlerin ne kadarı doğru? Dünyayı bekleyen tehlike aslında ne kadar büyük?

Yıl 2110. Silo 1’in şefi Troy dondurucuda geçirdiği uzun uykusundan uyanıyor. Hem kendi silosunun hem de isyanların baş gösterdiği diğer siloların güvenliğini sağlaması gerekiyor. Lakin Troy unutmuş olması gereken geçmişini ve gerçek kimliğini ağır ağır hatırlamaya başlayınca işler kontrolden çıkmaya başlıyor.

Büyük İsyanın Yaşandığı Yıl. Silo 18’de yaşayan on yedi yaşındaki Mission Jones ve silonun diğer insanları, kendilerini bekleyen tehlikeden habersizce hayatta kalma mücadelesi veriyorlar.

Yıl 2312. Silo 17 korkunç sona doğru hızla yaklaşıyor. Wool Serisi’nin ilk kitabı Silo’daki karakterlerden birinin trajik geçmişi gözler önüne seriliyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Son Duygusu – Julian Barnes başlıklı kitabımızda Bir Son Duygusu Julian Barnes, Bir Son Duygusu Julian Barnes ekitap indir ve Bir Son Duygusu Julian Barnes ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button