Çocuk Kitapları

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde Pdf indir

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257782906 sayfadan oluşan Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Enid Blyton tarafından kaleme alınan Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde isimli kitap 23.06.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde kitabını Mark Beech numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde pdf oku indir.

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde pdf indir

Robin ve Joy, Sihirli Uzaklar Ağacı adında bir kitap bulurlar. Kitap aracılığıyla Joe, Beth ve Frannie ile buluşup soluğu Sihirli Uzaklar Ağacı’nda alır ve ağacın tepesine gelen ülkelerde maceradan maceraya atılırlar. Şatolar Ülkesi, Dilekler Ülkesi derken, iki arkadaş hiç ummadıkları bir tehlikeyle yüz yüze kalırlar. Acaba ülkelerden zamanında çıkıp evlerine dönebilecekler midir?
 
Sihirli Uzaklar Ağacı hem içinde yaşayan sakinleriyle hem de tepesine gelip bir süre orada duran ülkeleriyle çok renkli bir dünya. Her ülkenin başka bir gizem, başka bir düzeni var; tabi ki kahramanlarımızın her ülkeden öğrenecekleri de var. Kısa çizgi romanların bunun yanında uzunca bir öykü de içeren Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde, yeni keşifleri ve macerayı seven her yaştan okura hitap ediyor.

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde kitap özeti

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde pdf oku

Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button