Çocuk Kitapları

Uysal Ben Walt Morey Pdf indir

Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı 275 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitabı 2018‘dir. 9789759997267 nolu ISBN numarasına sahip Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Walt MoreyUysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Annesi ve babasıyla birlikte Alaska’da yaşayan Mark Andersen yalnız bir çocuktur. Ağabeyinin trajik ölümünün ardından iyice içine kapanmıştır. Bir zaman sonra Mark, kendine Ben adında bir arkadaş bulur. Ben, kimselerin korkusundan yanına yanaşmayacağı, heybetli bir bozayıdır. Mark, ufak bir kulübeye zincirlenmiş olan Ben’i okul çıkışlarında görmeye gider; ona yemek götürür, onunla konuşur, onu zincirinden tutup yürüyüşe çıkartır. Ve kısa bir sürede görenleri hayrete azaltan bir dostluk doğar aralarında. Ama çok geçmeden bu dostlu Çünkü Ben’i kasabada istemeyenler de mevcuttur.

Etiketler: Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Uysal Ben Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button