Bilgisayar Kitapları

Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir

Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kodlab Yayın Dağıtım aracılığıyla çıkarılan Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı 200 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım kitabı 15.00×21.00 cm‘dir. Ocak 2021 nolu ISBN numarasına sahip Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım kitabının yazarı Çağlayan KaragözlerUnity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım PDF indirebilirsiniz. 

Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Kitabı Pdf indir

Oyun tasarımı, VR ve oyun motorları günümüzün ve geleceğin en değer gören ve görecek olan konuların başında geliyor. Her şeyden öte, oyun zaten insanlığın ilk zamanlarından beridir olan ve her daim yaşamımızda bulunacağını düşünebileceğimiz bir kavram. Teknolojinin bi hayli hızlı gelişimine en büyük öncülerden birisi olan oyun sektörüne HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğünden bakarak giriş yapın ve en yaygın kullanılan oyun motorlarından birisi olan Unity ile alakalı mühim bir bilgi kaynağını başucunuza koyun.

Bir oyun prototipi ile PC temelli ilk oyununuzu üretin!

Konu Başlıkları

Bir VR Tecrübesi Tasarlamak
Piyasadan Örnekler
Unity 2019 ve Kurulumu
3 Boyut Algısı
Mesh: Görünür Obje
Işık ve Kamera
İlk Oyun Sahnemiz
Kullanılan Dosya Tipleri
Unity C# Giriş
İlk ve Temel Objemiz: GameObject
Oyun Algoritması
Oyun Akışını Kodlama
İnteraktif Objeler, Arayüz, Ses ve Müzik
Optimizasyon
Yazılım Optimizasyonları
İmaj Dosyası ve Boyut Optimizasyonları
Özel Bileşenler
Particle System
Çıktı Alma
Diğer VR Sistemler Hakkında Bilgi

Etiketler: Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Pdf oku , Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım Pdf kitap indir, Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku ücretsiz, Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım kitap indir ücretsiz, Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım pdf indir yandex, Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım pdf oku özet, Unity 3D İle Temel Seviye VR Oyun Geliştirme Çağlayan Karagözler Kodlab Yayın Dağıtım kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button