Bilgisayar Kitapları

Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Pdf indir

Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Unikod aracılığıyla çıkarılan Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Kitabı 192 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama kitabı 15.00×23.00 cm‘dir. 9786257066020 nolu ISBN numarasına sahip Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama kitabının yazarı Sevilay AkşanUnikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama PDF indirebilirsiniz. 

Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Kitabı Pdf indir

Bu kitap programlamaya yeni başlayan veya bu alana ilgi duyan her kitlenin, robotik kodlamayı kolay bir biçimde öğrenmeleri için yazılmıştır. Okurlarımız kitap bölümleri içinde bulunan Scratch ve mBlock ile robotik kodlamayı keyifli ve uygulamalara dayalı olarak öğrenebilecekler. Basitten zor düzeyye doğru aşama aşama ilerleyen örnekler aracılığıyla, her kitle bu yapıları yorumlayabilir ve kendi tercihine göre ilerletebilir.

Bu kitap, artık yaş kısıtlaması bulunmayan bir alan olarak robotik ve kodlama kavramlarını her bireyin bilgi ve deneyimine sunmayı hedeflemektedir.
Scratch & mBlock Robotik Kodlama

Etiketler: Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Pdf oku , Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama Pdf kitap indir, Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama pdf oku ücretsiz, Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama kitap indir ücretsiz, Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama pdf indir yandex, Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama pdf oku özet, Unikod mBlock ve Scratch Robotik Kodlama kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button