Çocuk Kitapları

Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Pdf indir

Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar Kitabı 184 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar kitabının yazarı Terry Lynn JohnsonUmudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Umudun Zaferi Terry Lynn Johnson Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

On dört yaşındaki kızakçı Victoria Secord’ın babasının ölümü onun tüm yaşamını değiştirir. Artık en büyük hayali büyük bir kızakçı olan babası için “Beyaz Kurt” yarışmasını kazanmaktır.

Alaska ormanlarında yaralı bir çocuk ve korkunç kar fırtınası, Victoria ve köpek takımını hazırlıksız yakalayınca, sıradan bir yolculuk ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Victoria, Alaska’nın vahşi yaşamı ve dondurucu soğuğuyla baş başadır artık. Acaba yolunu kaybeden Victoria, Alaska’nın vahşi doğasıyla, açlık ve dondurucu soğukla baş edebilecek midir?

Umudun Zaferi, her şeye rağmen zorluklarla mücadele etmenin, sonuna kadar direnmenin, dostluğun ve babaya adanmış bir zaferin öyküsü…

 

Related Articles

Back to top button