Çocuk Kitapları

Ucubikler -1 / Komşular Pdf indir

Ucubikler -1 / Komşular pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ucubikler -1 / Komşular kitabı 172 olarak çıkarılmıştır. Colin Thompson tarafından kaleme alınan Ucubikler -1 / Komşular isimli kitap 9786051420103 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ucubikler -1 / Komşular kitabını 01.06.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ucubikler -1 / Komşular pdf oku indir.

Ucubikler -1 / Komşular pdf indir

Ev alma komşu al diye boşuna dememişler…

Ucubik ailesi başka ailelere hiç benzemiyor -bir kere, onlar büyücü ve cadı. Bunun yanı sıra sizin veya benim gibi geleneksel yollardan gelmediler dünyaya. Nerlin ve Mordonna Ucubik’in yaşça büyük altı çocuğunun bir kısmı mahzende, antik bir büyü kitabı ve turboşarjlı bir sihirli değnek kullanılarak meydana getirildi. En ufak çocuk Betty ise normal, tatlı bir ufak kız; fakat büyü yapma girişimleri asla istediği gibi gitmiyor.

Yan komşularının, büyücü ve cadılardan oluşan bir ailenin asabını bozmamaları gerektiğini bilmeleri gerekirdi. Ama onların asabını bozdular ve Ucubik ailesinin kötü komşulara neler ettiklerini öğrenmek üzereler…

Ucubikler -1 / Komşular kitap özeti

Ucubikler -1 / Komşular pdf oku

Ucubikler -1 / Komşular Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button