Çocuk Kitapları

Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf indir

Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı 136 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitabının yazarı Mehmet AtillaUçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Kapıyı çalan biri var. Yavaşça açıyoruz. Karşımızda enteresan bir adam duruyor. Görüyoruz, söz ediyoruz fakat bir türlü dokunamıyoruz. Bir şimşek hızıyla hareket ediyor ve istediği anda gözden kayboluyor çünkü. Üstelik babama da öyle çok benziyor ki, şaşırıp kalıyoruz.

Bu arada şehirde bazı çocukların kaçırıldığını öğreniyoruz. İçlerinden biri en yakın dostumın kardeşi. Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Bu bi hayli hızlı “amca” bize yardım eder mi acaba?

Sonrası serüven, korku, dayanışma ve sevinç! Hem gerçeklerden alabildiğine uzak bir düş gücü ham de bir gerçek kadar sıcak ilişkiler…

Etiketler: Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf oku , Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf indir yandex, Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları pdf oku özet, Uçan Dalgalar Mehmet Atilla Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button