Çocuk Kitapları

Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi Pdf indir

Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakamoz Yayınları aracılığıyla çıkarılan Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 2019 nolu ISBN numarasına sahip Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi kitabının yazarı Alexandre DumasÜç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Üç Silahşörler Alexandre Dumas Yakamoz Yayınevi Kitabı Pdf indir

Alexandre Dumas, 1802 senesinde doğmuş ve 1870 senesinde hayata gözlerini yummuş Fransız asıllı yazardır. Döneminde, yazdığı oyunlarla tanınan Dumas, iki eseriyle tarihe adını yazmıştır. Bunlar Üç Silahşörler ve Monte Kristo Kontu’dur.

Bir silahşör olabilmek uğruna yaşadığı yerden ayrılan D’Artagnan’ın yolu Athos, Porthos ve Aramis isimli üç silahşörle kesişir. Tam bir silahşör olabilmek için çok çaba harcaması gerektiğinin farkında olan D’Artagnan, diğerlerinin kabiliyetlerini gördükçe daha da hırslanır ve onlarla birlikte türlü zorluklara mücadele eder.

D’Artagnan ve üç can dostu, sarayın oyunları sebebiyle yaşadıkları zorluklarda birbirlerini asla yalnız bırakmazlar ve güçleri gün geçtikçe artar.

Cesaretin, sadakatin ve gururun ön planda olduğu bu maceralarda gözlerini bile kırpmadan hayatlarını ortaya koyan kahramanlarımızın başlarına gelenleri heyecanla takip edeceksiniz.

 

Related Articles

Back to top button