Akademik Kitaplar

Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Pdf indir

Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Akçağ Yayınları aracılığıyla çıkarılan Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Kitabı 349 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi kitabının yazarı KolektifTürkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi PDF indirebilirsiniz. 

Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Kitabı Pdf indir

Ülkemizin, Dünya’da tarımsal üretime ve ekonomiye yön verme hususunda önder ülkelerden birisi olmasından yola çıkılarak oluşturulan bu kitapta; tarımın ülkemiz ekonomisindeki yeri, yakın geçmişte uygulanan tarım politikaları ve bunların günümüze yansımaları, kırsal kalkınma politikaları tarımsal yatırımlardaki gelişmeler, gelişen dijital teknolojilerin sürdürülebilir tarıma yansımaları, tarımsal pazarlamanın geçmişten günümüze uzanan seyri ve yeni pazarlama eğilimleri bitkisel ve hayvansal üretim ekonomisi temeli üzerinde yapılandırılarak kitabın ilk bölümlerinde ele alınmıştır.

Ayrıca, tarımın ülkemizdeki örgütlenme deseni ve tarımsal kooperatifler, tarımın finansmanında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, tarımsal ürün borsaları, risk yönetimi ve sigorta, tarımsal yayım, ülkemizdeki bitkisel üretimdeki gelişmeler, su ürünleri ekonomisi ve gelecek vizyonu, ufakbaş hayvan yetiştiriciliği ve ülkemiz arıcılığı konuları, kitapta tarım ekonomimize ayna tutan mühim unsurlar olarak ayrı bölümler halinde irdelenmiştir.

Etiketler: Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Pdf oku , Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi Pdf kitap indir, Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi pdf oku ücretsiz, Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi kitap indir ücretsiz, Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi pdf indir yandex, Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi pdf oku özet, Türkiyede Geçmişten Günümüze Tarım Politikaları ve Ekonomisi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button