Bilgisayar Kitapları

Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Pdf indir

Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Profil Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Kitabı 183 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap kitabının yazarı Hasan KeskinTürkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Kitabı Pdf indir

Hayatta kalmak hiç bu kadar zor olmamıştı!

Battle Royale ve The Hunger Games filmlerinden gelen ilhamla önce Minecraft: Hunger/Survival Games, ARMA ve H1Z1, ardından da türünün zirve noktası, yani PUBG dünyaya geldi. Tek bir adada 100 kadar oyuncunun tekli, çiftli yahut dörtlü ekipler halinde, birbirlerine ve zamana karşı hayatta kalma, ayakta durma ve rakiplerini alt etme mücadelesi, PlayerUnknown’s Battleground ile müthişleştirildi. Kısa sürede bu gerçekçi macera yüz milyonlarca birinin gözdesi halini aldı ve 2 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşıp bir E-Spor dalına dönüştü. İşte karşınızda, tüm hikâyesi, bilinmeyenleri, ünlü yerli ve yabancı oyuncuları, dijital yayıncıları, turnuvaları, E-Spor yönü, püf noktaları, taktikleri ve stratejileriyle PUBG efsanesi! Üstelik, Beşiktaş E-Spor Takımları Genel Menajeri Mahmut Emin Öncel’in röportajıyla birlikte!

Etiketler: Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Pdf oku , Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap Pdf kitap indir, Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap pdf oku ücretsiz, Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap kitap indir ücretsiz, Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap pdf indir yandex, Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap pdf oku özet, Türkiyede E-Spor ve Pubg Dijital Oyunlar Serisi 4 Hasan Keskin Profil Kitap kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button