Tarih Kitapları

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde Pdf indir

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Yaşar Ertürk tarafından kaleme alınan Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitabını 9789752551435 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde pdf oku indir.

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde pdf indir

Ege haritasında bakan bir Türk vatandaşının çıldırmaması zordur.
Hatta bir yabancının. Dünyanın başka bir köşesinde , bir devletin toprağı sayılan adaların başka bir devlet topraklarına böylesine sokulduğu, yakınlaştığı hemen hemen ses ve el uzunluğuna geldiği görürlememiştir.
Mümtaz Soysal (Hürriyet Gazetesi)

Bu çalışma; tarihsel, hukuksal ve siyasal yönleriyle Yunanistan’ın yayılmacı politikasının Adalar (Ege) Denizi’ndeki yansımasını ortaya koymak ve yakın tarihte gündeme gelen adacık ve kayalıklar sorununa bu perspektiften bakarak olayın ciddiyetini gözler önüne sermek için hazırlanmıştır.

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde kitap özeti

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde pdf oku

Türk-Yunan Mücadelesi / Adalar (Ege) Denizinde Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button