Edebiyat Kitapları

Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık Pdf indir

Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla çıkarılan Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı 120 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları kitabı 12.50×20.50 cm‘dir. Ağustos 2019 nolu ISBN numarasına sahip Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları kitabının yazarı Sait Faik AbasıyanıkTüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Tüneldeki Çocuk Sait Faik Abasıyanık İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı Pdf indir

“Sait Faik yolda, sinema önünde, otobüste, köprü üzerinde, vapurda, Gülhane Parkı’nda, ne bileyim bir dükkânda veya İstanbul’un en kıyıda köşede kalmış bir yerinde rastladığı insanları kollarından tutup öykülerine sokuşturur.

Tabii, bu öyküleri düzmek için yanaştığı her insana hemencecik el atmaz, onları, kavun alıyormuş gibi iyice tartar, koklar ve öykü olabilecek bir yan bulduktan sonra onlara kucak açar. Çünkü ona göre her insanın içinde öykü bulunmaz. Yazara düşen iş, içinde öykü taşıyan insanı kıstırmaktır. Bir kez kıstırdıktan sonra da elini uzatıp onun içinden öyküyü çekip çıkarmaktan başka iş kalmaz.”

– Salah Birsel, Ah Beyoğlu Vah Beyoğlu’dan

 

Related Articles

Back to top button