Çocuk Kitapları

Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Pdf indir

Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2018 nolu ISBN numarasına sahip Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabının yazarı Aysel KorkutTombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Tombul Sarı Balık Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Tombul Sarı Balık, iyi kalpli, iyimser ve neşeli bir balıktır. Palamut Dede ona, insanlarla alakalı anılarını anlatır. Bu anılar Tombulu korkutur ve içine kapanmasına neden olmaktadır. Ne var ki bu korku, ardından yoğun bir merak ile yer değiştirir. Tombul Sarı Balık artık insanları tanımak istemektedir. Bütün balıkları korkutan “insan” adlı canlıyı merak etmektedir. 

Bütün çevresi karşı çıksa da Tombul Sarı Balık bir yolculuk planı yapar. İnsanlarla tanışma yolculuğu planı. Fakaaat! Bu çok tehlikeli bir plandır.

Acaba Tombul bu yolculukta ne tür maceralar yaşayacaktır? Bu maceraları Tombulla birlikte yaşamak ister misin? Cevabın evet ise ne yapacağını biliyorsun 🙂

“Ben bir ufak balığım, / Denizlerde yaşarım. / Herkes bana ‘Tombul’ der.
‘Tombul, Tombul, Tombul’ der. / Eşim benzerim çoktur, / Benim gibisi yoktur!”

 

Related Articles

Back to top button