Çocuk Kitapları

Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf indir

Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı 112 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2016 nolu ISBN numarasına sahip Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları kitabının yazarı Habib BektaşTombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Gün boyunca, adeta yüksek atlama şampiyonu gibi sudan dışarı fırlayıp havada taklalar atan Tombik Balık’ın aklı düşüncesi hep karada. Yaşadığı sulara bir türlü sığamayıp dünyayı keşfetmek için her fırsatta soluğu deniz üzerinde almaya çalışan oyuncu kahramanımız gerçek bir sanatçı. Usta balerinlerle yarışırcasına dans eden Tombik’in suyun dışında en sevdiği şeyler ise içini ısıtan Güneşkız ve gökyüzünde uçuşan martılar… Meraklı kişiliği ve gözü pek davranışlarıyla karada yaşamanın yollarını arayıp duran Tombik Balık bir gün kavak ağacının tepesine çıkmaya kararlı. Tabii, yol göstericisi Bilge Ahtapot’un söz ettiği mutluluğun nasıl bir şey olduğunu öğrenebilirse…

Sahi, mutluluk neydi? Bir balık, suyun dışında yaşayabilir, üstüne bir de mutlu olabilir mi dersiniz?

Tombik Balık için derin sulara dalıp, o zamana dek görmediği, bilmediği diyarlara yol almanın vakti geldi de geçiyor bile… Oyuncu kahramanımız mutluluğu bulmak için çıktığı macera dolu yolculukta, felsefe sularında yüzerek heyecan, korku, hüzün gibi farklı duyguları yaşayarak keşfediyor. Yol arkadaşı Benli Balık ile dostluğu, dayanışmayı ve aşkı deneyimleyen Tombik Balık, sevginin ve dostluğun sınır tanımazlığına tanıklık ederek mutluluk yolunda, Akdeniz’den Ege’ye uzanan bir serüvene çıkıyor…

Habib Bektaş, suyu sevmeyen bir balığın mutluluğu arama öyküsünü kaleme aldığı Tombik Balık’ta, insanlar yüzünden değişmek zorunda kalan balıklar dünyasında, Mert Tugenin nefis fotoğrafları eşliğinde umut dolu bir barış ve yaşama sevinci hikayesine imza atıyor.

Tombik Balık mutluluk peşinde. Peki siz de mutluluğa doğru yüzmeye hazır mısınız?

Etiketler: Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf oku , Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf indir yandex, Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları pdf oku özet, Tombik Balık Mutluluk Peşinde Habib Bektaş Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button