Çocuk Kitapları

Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Pdf indir

Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Kitabı 416 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları kitabı 14.00×21.00 cm‘dir. Mayıs 2017 nolu ISBN numarasına sahip Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları kitabının yazarı Liz PichonTom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Tom Gates’in bu muhteşem macerasında kulübe yaşamı, gece yarısı ziyafetleri, enteresan yaratıkları yakında zamandan inceleme fırsatı, rakip okulla sal yarışı gibi bir dolu olağanüstü şey seni bekliyor!

Kitabın genelini ağzın açık okuyacağın gerçeğini destekleyenlerden bir diğeride, ablası Delianın Tom’a bu macerasında köstek yerine Tam destek olması.

Son günlerde Meşelik Okulu süper telaşlı bir halde. Yaklaşan etkinlik gezisi heyecanı herkesi sarmış durumda. Tom da tıpkı dostları gibi sabırsızlıktan çatlamak üzere, ama yaramaz öğrencimizin önce ufak bir sorunu halletmesi gerek. Haftalar önce dağıtılan izin formunu Tabi ki kaybetti!
Haydi Tom, başarabilirsin, sana güveniyoruz…

Evet… Tom, beşinci macerasında da bizi pek şaşırtmıyor ve Yine çok güldürüyor.

Bir yanda okul gezisi, bir yanda kuzenlerinin hafta sonu ziyaretiyle meşgulken, üzerine bir de 3 Moruklar’ın açtığı tişört tasarlama yarışması çıkıverdi!

Kahramanımızın işi başından aşkın. Neyse ki annesiyle Maviş ninesinin eve depoladığı muzlar var da, enerjisi bittikçe bisküvi muz kombinasyonlarından doğan sandviçleri imdadına yetişiyor. Ah, bu arada unutmadan: Muhteşem yaratıcılığını el becerisiyle şahlandıran Tom’un yeni bir marifeti daha yaşandı: Muz Karikatür

Kısa olaraksı, gülmek ve eğlenmek istiyorsanız Size Süper Bir Teklifimiz Var:
Tom Gates Okuyun, Hem De Doya Doya!

Etiketler: Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Pdf oku , Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları pdf indir yandex, Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları pdf oku özet, Tom Gates Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) Liz Pichon Tudem Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button