Edebiyat Kitapları

The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren PDF indir

The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren kitabını sizlerle paylaştık. The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren kitabının detayları..

The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren – Özeti

The Trap Trilogy Serisi 1-2-3  –  Tracy Anne Warren

The Trap Trilogy Serisi 1-2-3 – Tracy Anne Warren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Mayıs 11th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Tracy Anne Warren
653

Kollarımdaki Yabancı (The Trap Trilogy Serisi 1)

Gelinin yerine geçmek ne kadar zor olabilirdi ki…

Violet Brantford yaşamı boyunca kendini hep Raeburn Dükü Adrian Winter’ın arzulu kollarında hayal etmiştir. Oysaki Dük, Violet’in şen şakrak, toplum önünde daha gösterişli tıpatıp ikizi Jeannette ile evlilik hazırlığı içindedir. Lakin Jeannette düğün merasimine yalnızca dakikalar kala yaşamını dükle birleştirme kararından vazgeçer.

Dudu dilli Violet çok geçmeden kendini beyazlar içinde bulur; kardeşinin yerini almıştır. Kısa sürede cemiyet içinde parmakla gösterilen bir hanımefendi olan Violet hayal bile edemeyeceği fantezileri yaşarken gerçek kimliğini bir sır gibi saklamaya devam eder.

Kollarımdaki Yabancı (The Trap Trilogy Serisi 1) pdf indir

 

Gül ve Diken (The Trap Trilogy Serisi 2)

Rüzgar eken fırtına biçer…

Düğün gününde ikiziyle yer değiştirip büyük bir skandala imza atan Leydi Jeannette Brantford, ailesi aracılığıyla cezalandırılır ve can sıkıcı kuzenlerinin yanına İrlanda’ya gönderilir; fakat Jeannette’ı sürgünde bekleyen sürprizler mevcuttur. Yolda şeytani derecede yakışıklı bir mimar olan Darragh O’Brien ile karşılaşır ve cezası birden tutkulu, keyifli bir hal alır.

Gül ve Diken (The Trap Trilogy Serisi 2) pdf indir

 

Geceyarısı Tutkusu (The Trap Trilogy Serisi 3)

Eliza Hammond huysuz, bakımsız ve içine kapanık biri olarak herkesin köşe bucak kaçtığı biriydi. Ne var ki teyzesinden kalan büyük miras aracılığıyla bir anda bekarların gözdesi oluverdi. Artık en fazla korktuğu şey aynada çirkin görünmek değil, açgözlü servet avcılarının tuzağına düşmekti.

En yakın arkadaşının tereddütler yaşadığını gören Violet, Eliza’yı yakın akrabası Lord Christopher diğer adıyla “Kit” Winter’ın ilişkiler hususunda uzman ellerine teslim eder.

Kit, Eliza’yı herkesi etkileyebilecek güzel bir kadına dönüştürecektir. Lakin bir problem mevcuttur: Eliza kendisine koca bulmaya çalışan bu adama sırılsıklam aşıktır.

Geceyarısı Tutkusu (The Trap Trilogy Serisi 3) pdf indir

 

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button