Edebiyat Kitapları

The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık Pdf indir

The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gerekli Şeyler Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı 124 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Ağustos 2014 nolu ISBN numarasına sahip The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık kitabının yazarı Dan SlottThe Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

The Mighty Avengers İntikamcılar 5 Kuşatma Dan Slott Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Marvel son haftalarda çok enteresan öyküler sunuyor ve onların hiçbiri bu seri kadar kapsayıcı ve muhteşem değil

Bu Avengers. Cesur ve gösterişli, gürültülü ve canlı. Yani tam bir süper kahraman hikayesi

– DougZawisza, ComisBookResources.com

Evrenin Ebedi Koruyucularından Biri Tarafından Yüce Bilim İnsanı Tayin Edildin. Ama Norman Osborn, Absorbingman, Loki ve Ultron dünyayı mahvetmek için ortaya çıkınca ne yapacaksın? Kurucu AvengerHankPym için bu sorunun cevabı basit: İki kelimeyi haykırması yeter, Avengers Toplanın!

Kuşatmanın dramatik hadiselerina doğrudan dalan HankPym, eski tip kahramanlardan bir araya gelen ekibi MightyAvengersi son bir savaşa götürüyor! Hercules, Quicksilver, Vision, Jocasta, UsAgent, AmadeusChove Stature ile çiçeği burnunda Wasp tüm bu tehditler MightyAvengersin sonunu getirmeden gerekeni yapabilecek mi?

 

Related Articles

Back to top button