Pdf Kitap

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) Pdf indir

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fatih Karabulut tarafından kaleme alınan The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) isimli kitap İNGİLİZCE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) kitabını 9786057660183 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) pdf oku indir.

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) pdf indir

“THE LAST PROPHET MUHAMMAD (pbuh)” serisi, İngilizceyi yeni öğrenenler ve pratik yaparak okuma becerisini geliştirmek isteyenler için basit hikâye mantığıyla hazırlandı. Okuyanların anlama düzeysini arttırmak için de konu sonlarına alıştırma soruları eklendi. Her bir kitabın sonuna konulan sözlükle de okuyanların metinde anlamadıkları kelimeyi bi hayli hızlıca bulup kavraması ve böylelikle kelime dağarcığını geliştirmesi hedeflendi.
Bu seri, ilköğretim-lise müfredatına ve CEFR (Common European Framework) standartlarına uygun olarak hazırlandı. Böylelikle öğrenciler, okulda öğrendikleri yapıların pratiğini yapma imkânı da bulacaklardır.
Sette bulunan kitaplar:
1. The Holy Birth
2. With His Wet Nurse Haleemah
3. Back to Amine and Abdulmuttalib
4. The Years with Abu Talib

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) kitap özeti

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) pdf oku

The Last Prophet Muhammad (4 Cilt) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button