Bilim Kurgu Kitapları

Tess Gerritsen Yörünge PDF İndir

Tess Gerritsen Yörünge PDF İndir, e-kitap bölümümüzde Tess Gerritsen Yörünge PDF İndir başlığı ile kitap özetini paylaştık. Tess Gerritsen Yörünge PDF İndir kitabın detayları yazımızda.. 

Tess Gerritsen Yörünge PDF İndir

Tess Gerritsen, Yörünge, pdf, indir, oku, 1953 doğumlu Çin asıllı ABD’li yazar Gerritsen Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Bilimkurgu, gerilim, romantik gelirim alanlarında eserler veren yazar, bunun yanı sıra doktordur. Andropoloji hususunda yüksek lisansı bulunan Gerritsen ilerleyen senelerda mesleğini bırakarak tamamen yazarlığa yönelmiştir.

New York Times’ın en fazla satanlar listesinde yazarın “Hasat” adlı eseri ilk sırada yer almıştır. “Rizzoli and Isles” adlı eseri ise dünya çapında 33 farklı dile çevrilerek büyük başarı yakalamıştır. Bu eser bunun yanı sıra TV ekranlarında dizi olarak karşımıza çıkmış ve 6. sezonunu da tamamlamıştır.

Dünyaca ünlü korku-gerilim ustası Stephen King, yazarın bazı kitaplarından övgüyle söz etmiş ve tavsiye etmiştir.

“Şimşek gibi hareket eden bir şey daha görüş alanından geçti. Bu kez kontrollere hakim olmayı başardı. Baş aşağı boşlukta sallanan şişko yılanlara andıran bir çok çukur balığı daha gördü. Aşağıdaki çukurdan gelen sular, zehirli ve yaşamla bağdaşmayan bir kimyasal madde olan sıcak hidrojen sülfat yönünden zengindi. Ama bu karanlık ve zehirli sularda bile, yaşam yeşermeyi başarmış, fantastik ve güzel şekiller almıştı. Tepelerindeki kızıl tüyleriyle suda salınan bir buçuk metrelik Riftia kurtçukları kanyon duvarına tutunmuştu. Kadife gibi kırmızı ağızlarının içinden etrafı dikizleyen beyaz kabuklu dev midye kümeleri gördü. Ve bir yarıktan diğerine kaçışan garip bir biçimde soluk, hayaletleri andıran yengeçlere takıldı gözü.”

Yörünge (Gravity) PDF

Dosya Boyutu 1 MB

 

Related Articles

Back to top button