Edebiyat Kitapları

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar Pdf indir

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitabı 324 olarak çıkarılmıştır. Emily Henry tarafından kaleme alınan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar isimli kitap 9786254141836 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitabını 07.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tatilde Tanıştığımız İnsanlar pdf oku indir.

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar pdf indir

New York Times Çoksatan Listesi’nin bir numarası Emily Henry’den kalplerinizi ısıtacak bir tatil romanı!
 
Poppy ve Alex, hemen hemen hiçbir ortak noktası olmayan iki yakın arkadaş. Poppy çalıştığı derginin karşıladığı tatillerde dünyayı gezmekten, yeni insanlar tanımaktan büyük keyif alıyor, Alex ise evde oturup kitap okurken yeterince mutlu. Poppy ele avuca sığmaz bir gezi yazarı, Alex ise içedönük ve yardımsever bir öğretmen.
 
Ne kadar uyumsuz olsalar da on senedir her yaz birlikte olağanüstü tatillere gidiyorlar ve çok eğleniyorlar. Lakin iki yıl önce Hırvatistan tatilinde her şeyi berbat ettiklerinde arkadaşlıklarını sürdürmeleri hemen hemen imkânsız oldu. O günden bu yana hiç konuşmadılar.
 
Şimdi önlerinde çiçeği burnunda bir tatil fırsatı var. Bu tatile çıkmayı  başarırlarsa ikisi de hayatları boyunca kaçtıkları şeyle yüzleşecek: Aşkla!
 
Goodreads’te romantik kurgu kategorisinde en iyi kitap ödülünü alan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, insanın gerçek evini aramasına ve onu bulduğunda da iki kişilik olağanüstü bir dünya yapmasına dair içten, keyifli, yaz tatili tadında, unutulmaz bir aşk ve arkadaşlık hikâyesi!

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitap özeti

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar pdf oku

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button