Akademik Kitaplar

Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Pdf indir

Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Kitabı 284 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ocak 2019 nolu ISBN numarasına sahip Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı kitabının yazarı Ahmet ŞimşekTarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı PDF indirebilirsiniz. 

Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Kitabı Pdf indir

 Eğitim fakülteleri programlarında bulunan temel derslerden birisi, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı isimli derstir. Bu ders aracılığıyla öğretmen adaylarına öğretim teknolojilerini kullanabilme ve materyal geliştirme bilgi ve becerileri kazandırılmaya çalışılmaktadır. Aday öğretmenlere, etkili bir eğitimci olabilmek için mühim nitelik ve beceriler kazandırabilecek olan bu dersin uygulanmasında problemler yaşanmaktadır. Bu alandaki mühim problemlerden birisi, farklı alanların öğretimine yönelik Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ders kitaplarının bulunmamasıdır. Misal verilecek olursa, tarih öğretmeni adaylarının eğitim hayatına yönelik bir Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ders kitabı hazırlanmamıştır. Bu eser, bu boşluğu doldurma gayesindedir.

Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı isimlibu çalışma, tatil derslerinde materyal geliştirme ve öğretim teknolojilerinin kullanımı ile ilgili bilgiler vermektedir. Eser, kuramsal bilgiler vermenin yanında, uygulamaya yönelik pratik öneriler de sağlamaktadır. Çalışma, tarih öğretimi yanında sosyal bilgiler öğretimine de katkı sağlayacaktır.

Etiketler: Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Pdf oku , Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Pdf kitap indir, Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı pdf oku ücretsiz, Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı kitap indir ücretsiz, Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı pdf indir yandex, Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı pdf oku özet, Tarih Öğretiminde Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button