Edebiyat Kitapları

Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton PDF indir

Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton, pdf kitap bölümümüzde 2016 senesinde kaleme alınan Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton kitabını sizlerle paylaştık. Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton kitabının detayları..

Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton – Özeti

Tam İsabet (Coctail Serisi 2)  –  Alice Clayton

Tam İsabet (Coctail Serisi 2) – Alice Clayton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2016
Eklenme: Haziran 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 154
Yazar: Alice Clayton
319

Caroline’ın, çapkın komşusu Duvardelen Simon’ın kalbini çalmasıyla renklenen yaşamı, artık tam anlamıyla bir lunapark! Duvarların Dili Olsa ile ilk kez tanıştığımız Caroline ile Simon ve onların muhteşem arkadaş çevresi, hikâyenin devamı Tam İsabet’te yeni insanlarla daha da kalabalıklaşıp şenlikli bir hal alıyor.

Eee boşuna “Nerede bolluk orada eğlence (!)” dememişler!.. Tam İsabet’te de aşk tanrısı okunu öyle bir nişan alıyor ki romantizmi ve eğlenceyi tam on ikiden vuruyor. Size de yalnızca, aşk ile meşkin müthiş bir uyumla buluştuği bu kitabı okumak kalıyor! Aşk kapıyı bir kere değil, defalarca çalar! Duvarları da…

Giriş

Zamanların en iyisiydi, zamanların en edepsiziydi… Aralık Hiç Noel’i ailemden ayrı geçirmemiştim. Benim için Noel aile demekti. Yakın aile,büyüyüp duran ve sonra başkalarının eklendiği aile. Ailem ve dostlarım bir araya gelir,ağaçlar kesilir, armağanler paketlenir, Noel içkisi hazırlanır ve tabii ki bir güzel içilirdi.

Norman Rockwell’in çizdiği tablolar gibi, sarhoş dayı takviyesiyle. Dünyaları verseler bu Noel manziçinden vazgeçmezdim.

Bu yıl hariç. Bu Noel tamamen farklıydı. Rockwell tarzı bir Noel’di ama Duvardelen farkıyla. Simon’ın, serbest bir fotoğrafçı olarak gerçekten fiyakalı bir işi vardı. National Geographic’e, Discovery Ghannel’a, yeryüzünün en ücra köşesine gidecek bir fotoğrafçı arayan birilerine yaptığı işler için dünyayı dolaşıyordu.

Bu Noel’de Avrupa şehirlerini Noel’e en yakışan halleriyle fotoğraflayacaktı, hemen hemen aralık ayı boyunca uzaklarda olacaktı.

Artık resmi olarak bize dönüştüğümüz için kendi rutin yaşamımızı yaşamaya başlamıştık. O dünyanın dört bir yanındaki işleri için seyahatlerine sürdürmektedu: Kah Peru, kah Şili, kah İngiltere, hatta Playboy Evi’nde bir iş için uzun bir hafta sonu geçirdiği Los Angeles. Ne sıkıntı ama!

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button