DGS Kitapları

Suikast Bürosu – Jack London, PDF indir

Suikast Bürosu – Jack London,, pdf kitap bölümümüzde Haziran 2015 senesinde kaleme alınan Suikast Bürosu – Jack London, kitabını sizlerle paylaştık. Suikast Bürosu – Jack London, kitabının detayları..

Suikast Bürosu – Jack London, – Özeti

Suikast Bürosu –  Jack London,

Suikast Bürosu – Jack London,

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Haziran 2015
Eklenme: Ekim 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 224
Yazar: Jack London
1.623

New York Times kitap ekinde, “Bu kitap büyük bir keyifle okunmasının bunun yanında senelerdır yazılmış en büyük gerilim romanıdır,” diye tanıtılan Suikast Bürosu, 20. yüzyılın en önemli yazarlarından Jack London’ın siyaset dünyasına göndermeler yaptığı ironik bir yapıtıdır.

“London’ın romanı tamamlamadan bırakmasının nedeni, belki de anlatısının ABD imparatorluğunun metotlarıyle suç ortaklığı içinde olmasından dolayı git gide içine saplandığı duygusal ikilemden kaynaklanır.

Robert L. Fish’in 1963’te bitirdiğı macera romanı Suikast Bürosu, London’ın ölümünden sonra yayımlanan elyazmalarından biriydi. Kitabın Kennedy suikastının meydana geldiği yıl ortaya çıkması, işlenen temayla ulusal güvenlik adına gizli faaliyetlerde bulunan ve seçimle belirlenmemiş yetkililerden bir araya gelen gölge bir hükümetin varlığı birleşince ortaya atılan bir çok komplo teorisine enteresan bir inanılırlık havası katmıştı.

Eğer London, on beş yıl daha yaşamış olsaydı, dayanamaz ve 22 Kasım 1963’te Teksas’ın Dallas kentinde gerçekleşen ve ile ilgili halen komplo teorileri üretilen bu suikastla alakalı muhakkak bir şeyler yazardı.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button