Edebiyat Kitapları

Sudaki Yüzler Pdf indir

Sudaki Yüzler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sudaki Yüzler kitabı 200 olarak çıkarılmıştır. Janet Frame tarafından kaleme alınan Sudaki Yüzler isimli kitap 9789750853906 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sudaki Yüzler kitabını 18.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sudaki Yüzler pdf oku indir.

Sudaki Yüzler pdf indir

Yanlış teşhis sonucu şizofreni nasıl tedavi edileceği için senelerca akıl hastanesinde tutulan Janet Frame, gençlik dönemini karanlık deneyimlerle geçirdi. Öykü kitabının ödül kazanması aracılığıyla dönüşü olmayacak bir operasyondan ve ömür boyu tecritten kurtulan Frame, ileride Yeni Zelanda’nın en mühim yazarı olacaktı. “Yazmak onu kurtarmıştı.”
 
Otobiyografik unsurlar barındıran Sudaki Yüzler ruh sağlığı ve hastalığının, psikiyatrik yardımın, sağlığa kavuşma metotlarınin içten ve çarpıcı bir sorgulaması.
 
Dünyayı hayal ettim çünkü beklenen şey oydu, çünkü bütün tutukluların özgürlüğü hayal etmedi ği düşüncesiyle yüzleşmeye katlanamıyordum; dünyayı düşünmek beni dehşete düşürüyordu..

Sudaki Yüzler kitap özeti

Sudaki Yüzler pdf oku

Sudaki Yüzler Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button